רוצים לשפר את איכות החיים בכל התחומים?

הכירו את סדנת חמשת המעיינות !
סדנה חוויתית שתביא אתכם לאיזון פנימי של כוחות החיים:
אכילה – שתיה – נשימה – שינה – תנועה.

חמשת המעיינות היא סדנה שמטרתה להביא את האדם לאיזון פנימי:

  • לשפר את השינה– נלמד איך להתייחס לחלומות ואיך לקשר אותם לחמשת המעיינות שיפור השינה הוא הכרחי לבריאות הכללית וגם מונע מחלות רבות. בנוסף השינה מועילה גם לתפקוד היומיומי כמו שיפור היצירתיות, הזיכרון ועוד.
  • לשפר את האיזון הרגשי ואת מצב הרוח– מפגש עם המוח השני שבנו, הקשור ללב ונשימה. נלמד כיצד הנשימה עוזרת לנו לאזן ולרומם את החיוניות של הרוח שבנו. נלמד נשימה בסיסית של קוהרנטיות קרדיאלית ונשימות נוספות.
  • תרגילי תנועה-נלמד כיצד תרגילי תנועה עדינים מסוגלים לשחרר, ולהעצים גמישות גופנית ונפשית.
  • תזונה מאוזנת- נגלה עד כמה פעולת האכילה קשורה לנפש ומושפעת מתהליכים מוחיים. מערכת העיכול היא המוח השלישי שלנו. נלמד כיצד לשפר את איכות הלעיסה ואיכות העיכול. נלמד כיצד להפיק יותר תועלת מאכילה ושתייה. 

בסדנה נלמד כיצד לשפר תחומים אלו הן ברמה עיונית והן ברמה יישומית, וכיצד ללמד עניינים אלו לאחרים.

תכנית חמשת המעיינות מתאימה הן לאנשים המרגישים סבל גופני או נפשי כלשהו, והן לאנשים החשים בריאים לחלוטין ורוצים לשפר את איכות החיים ברמה הגופנית והנפשית.

התוכנית מתבססת על תוצאות מחקר יישומיות בתחומי מדעי המוח-חקר השינה, זיכרון, קשב ויצירתיות, וכן על פסיכולוגיה-איזון גוף נפש, שיפור התפקוד החיסוני ומניעת תהליכי זקנה. התכנית  משתמשת במדעי התנועה ושיטות תנועה שונות-כגון צ'י גונג ועוד…

ד"ר שלמה שיש

מעביר הסדנה: ד"ר שלמה שיש הינו רופא Md, מבי"ס לרפואה בפריז, מומחה לרפואה סינית משנת 1981, צ'י גונג, תזונה, צמחי מרפא והומיאופתיה. מרצה בנוירו פיזיולוגיה לשיפור הלמידה והיצירתיות בלימודי תואר ראשון ושני. מדריך תוכניות רבות בארץ ובחו"ל, ומרצה ליהדות בפורומים מגוונים

למידע נוסף והרשמה

*הבהרה

בסדנה כלול חומר רחב, מרתק, פרקטי ומרומם את הנפש. מאחר והשיטה כל כך ממצאת את כל הצרכים של האדם, נשמח לקבל מכם שאלות לגבי הסדנה, ולתת למנחה הסדנה לענות עליהן בשבליכם.

לשליחת שאלה מלאו את הטופס:

דילוג לתוכן